BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Draugystė <3

Ką galima vadinti draugais? Tuos kuriuos pažįstame mėnesį, ar tuos kuriuos pažįstame bent metus? Dauguma sakytų, kad laikas nesvarbus.. Bet ar galima žmogų per mėnesį pamilti, jį visiškai pažinti ar tuo labiau vadinti draugu? Juk dabar taip populiaru turėti tiek daug draugų. Visi atrodo tik ir varžosi ‘aš turiu tiek draugų, aš tiek’.. Bet ar visi draugai gali padaryti tave laimingą?

Man draugystė, kaip ir kaikuriems žmoniems yra be galo svarbi. Ir būna labai skaudu iškęsti pykčius, nesantaikas ir t.t.. Bet dažniausiai pykčiai būna ir geri. Kai pykstiesi supranti ar tą draugą myli ar ne. Supranti koks jis ištikrųjų.

Nebūtinai visada reikia draugui sakyti tik komplimentus ir už akių kitiems sakyti jo minusus. Draugystė paremta pasitikėjimu. O pasitikėti galima tik tada kai kiekvienas sako tai ką galvoja, bet kartu ir neperžiangia ribų.

Draugystėje negali būti tokių dalykų kaip ‘ai jis vakar man nepasakė ,kad atsisegęs mano užtraugtukas, tai aš jam nepasakysiu, kas namų darbų’.

Aš turiu draugų ir žinau kas yra juos vertinti, mylėti ir gerbti. Kartais ir dievinti ir net atleisti viską, kai kitam žmogui tai atleisti būtų neįmanoma. Tokių draugų ne daug, bet yra. Ir stengiuosi tų ,kelių tikrų draugų ,neprarasti, nes be jų mano gyvenimas būtų niekas.

Juk draugai-tai didžiausias turtas.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą